YOGA – PILATES – FITNESS

BODY BALANCE


Inteligentní a plynulé cvičení doprovázené taneční hudbou, které využívárůzných technik cvičení, jako jsou balanční techniky, pilates, yoga, power joga, tai chi a dalších.
To vše v taneční úpravě.  
Je to cvičení, které nachází tělesnou a duševní rovnováhu. Dochází k rovnováze mezi svalovými skupinami tak, aby pohybový systém fungoval správně, bez obtíží a bolesti. Body balance posílí a zpevní celé tělo. Posilování právě středu těla core, stabilizuje především páteř, pánev a celkově správné držení těla.
Cvičení body balance vychází z programu Les Mills, které vzniklo už v roce 1968 na Novém Zélandě a postupně se rozšířilo do dalších zemí.
Tento program je určen pro každého, začátečníky i pokročilé, pro muže i ženy, pro všechny věkové skupiny. Pro vás, co se chcete cítit lépe, doplnit energii, zpevnit, posílit a zároveň protáhnout celé tělo, zlepšit ohebnost vaše těla. Pravidelné cvičení vám pomůže odstranit bolesti zad, zlepšit držení těla a zformovat postavu.
Správná technika dýchání, koncentrace, přesnost prováděných pohybů vycházejících ze středu těla, plynulost a pečlivě uspořádané série cviků, dostane vaše tělo zpět do stavu harmonie a rovnováhy. Proto neváhejte a připojte se k nám a vyzkoušejte cvičení BODY BALANCE.

YOGA – PILATES – FITNESS

YOGA – PILATES – FITNESS

CVIČENÍ pro zdraví a funkční tělo